2x s Panem LteXem


  (povídka inspirovaná skutečnou lekcí, kterou napsala na základě svého reálného zážitku se mnou moje subinka Jana)

 

Lekce první.

…. přišla jsem do pokoje položila batoh na zem a v očekávání věcí příštích jsem čekala až přijde můj Pán. Přišel chvíli po mě. Položil na zem velkou tašku … „co je uvnitř asi za poklady“,  říkala jsem si,  …. a poslal mě vykoupat. Zatímco jsem se svlékala v koupelně, bylo slyšet, jak něco chystá v pokoji. Vlezla jsem do vany a vysprchovala se. Měla jsem čím dál větší strach: „Co mě čeká? Co se mnou bude dělat?“ Přišla jsem z koupelny do pokoje jen v ručníku, bylo mi chladno, ale třásla jsem se nejen tím chladem. Jsem hodně stydlivá a děsila jsem se toho až budu muset sundat ručník. Pán to asi vycítil, tak mi nic neřekl.

            Na posteli už bylo nataženo černé latexové prostěradlo a na pohovce taktéž. Pán mi řekl, ať se postavím a zakryl mi oči černou maskou. Měla jsem pouze omezené vidění, viděla jsem jen škvírkou, což Pán asi netušil, ale chtěla jsem aspoň trošku vidět, tak jsem mu nic neřekla. Pořád jsem si přidržovala ručník. Pán mi nasadil vyšetřovací latexové rukavice a potom mi přes ně dal takové rukavice jak boxerky (balónkové bondážní rukavice – pozn.).Už to mi začalo dělat příjemně a těšila jsem se, co přijde dál, ale zároveň jsem měla strach. Pomalu jsem se odevzdávala do rukou Pána, který nade mnou  přebíral moc. Posadil mě na gauč, sundal mi masku z očí a nasadil koupací čepici a přes to mi natáhl kuklu – nebylo skrz ni vůbec vidět. Ruce mi připoutal tak, že jsem je měla natažené k rohům opěradla a nohy mi připoutal roztažené k rohům pohovky. Jak jsem byla znehybněná, tak mi sundal ručník. V tu chvíli už jsem se nemohla bránit a hrozně jsem se začala stydět. Na chvíli mě přikryl něčím co bylo těžké a chvíli studilo.Tak mě chvilku nechal. Byl pořád potichu jen občas se zeptal zda je vše v pořádku.

            Po chvíli jsem slyšela, že ke mě přišel. Sem tam  mě lehce pohladil, poté mě začal natírat gelem mezi nohama a pak mi něco strčil do kundy. Až to začalo jemně vibrovat, tak jsem poznala, že to bylo vibrační vajíčko.Vzrušovalo mě to a pak ještě víc, když mi přidržel ruku na obličeji přes nos a ústa, že jsem chvilku nemohla dýchat. Strach, že už se nenadechnu a pocit vzrušení mě přiváděl až k mdlobám. Pak mi vyměnil kuklu za jinou, kde byl otvor směrem dovnitř úst vytvarován jako roubík. Poté mi přikryl ústa a nemohla jsem opět dýchat. Několikrát takhle obměnil masky a pořád mě dráždil různými pomůckami, až jsem měla dva orgasmy rychle po sobě. Cítila jsem, že teď mě má můj Pán plně ve své moci, že mu celá  patřím..

            Pak mě odvázal a sundal masku. Postavil si mě k posteli a vzal latexový pytel. Nejdřív mi nasadil takovou kuklu s otevřeným obličejem a potom mě začal soukat do pytle. Neustále jsem měla ruce v těch rukavicích, které vypadaly jako boxerky. Pomalu jsem se radovala, když Pán říkal, že pytel má rukávy. Myslela jsem si, že budu moci hýbat alespoň rukama, ale zmýlila jsem se. Rukávy tam sice byly, ale do vnitřku pytle. Pán mě do toho pytle zapnul. Po očku jsem se mrkla do zrcadla a vypadala jsem fakt neforemně až jsem se lekla. Byla jsem ráda, že Pána nenapadlo mě nutit se na sebe koukat po celou tu dobu mé „přeměny“ na gumovou panenku. Při pohledu na sebe jsem hned odvrátila tvář. Na pytli byly zipy na prsou a v rozkroku. Pán mě položil na postel a ještě mě spoutal popruhy, že jsem se nemohla hýbat. Pak mi opět nasadil kuklu a na to další masku a opět jsem neviděla. Rozepnul všechny zipy a zavedl mi vibrační vajíčko. Něco mi připevnil k té masce, snad nějakou trubici, a najednou se mi hůř dýchalo. Chvílemi jsem cítila, že mi dýchací hadici ucpal a to jsem nemohla dýchat vůbec. Až vždycky po chvíli mi dovolil se nadechnout. Bylo to úplně vyčerpávající. Pochopila jsem, že musím dýchat jemně a pomalu a půjde to. Jenže místy bylo hodně složité soustředit se na tento způsob dýchání, když mě pořád dráždil. Nevnímala jsem vůbec čas, ale vím, že strašně rychle utekl.Vnímala jsem, jak mě Pán občas pohladil a já cítila, jak jsem mu plně odevzdána na milost i nemilost, strašně příjemný pocit. Potom mě Pán pomohl ven z pytle, ale pořád jsem měla zakryté oči. Přikázal mi ať si kleknu a spoutal mi ty ruce v rukavicích za zády. Čekala jsem, co na mě nachystal. Najednou jsem cítila, že mi dává něco do úst – během chviličky jsem pochopila, že je to Pánův úd. Něžně mě donutil mu ho kouřit. Když bylo po všem, nechal mě chvíli odpočívat.

            Pak mi přikázal ať si lehnu nahá na postel. Přivázal mě k posteli „do kříže“, že jsem byla „natažená a roztažená“. Nasadil mi masku a nafukovací roubík – ten mi byl příjemný jen se trošku vyfukoval. Pak do mě strčil robertka a něco na kundu, co pumpoval. Odsávalo to vzduch a cítila jsem jak moje pysky plní „odsávačku“. Tlak rostl a odsávačka způsobovala, že mi robertek zajížděl hlouběji do vagíny. Měla jsem pocit, že mi ji to roztrhne, ale na druhou stranu to bylo moc příjemné. Po chvilce odpočinku moje první lekce s Panem LteXem skončila.Už teď se moc těším na příště...

 

 

Lekce druhá.

A je to opět zde – další lekce, pro změnu v mučírně na Sluneční tvrzi

 
            Chtěla jsem se cítit jako dívka z Pánovy povídky „Ponížená“. Řekla jsem své přání Pánovi a jeho reakce byla, že to určitě nebude problém. Alespoň do té míry, co je v jeho reálných možnostech. Teď sedím v autě a vím kam mě můj Pán LteX veze. Ale přesto mám strach z neznámého prostředí. Přijíždíme k jednomu domu na konci městečka a vcházíme dovnitř. Na zdech jsou zavěšeny různé SM propriety. Vítá nás majitel, představuje se jako Kahofer a jdeme do takové malé restaurace uvnitř domečku a můj Pán se s ním na něčem domlouvá. Nevnímám nic, jsem jaksi zahleděná v sebe a čekám, co přijde. Mimochodem jsem měla tři dny před naší schůzkou zákaz hygieny přirození (navíc jsem po tu dobu musela nosil igelitové kalhotky!!!…, aby „účinek“ byl stoprocentní), takže se teď cítím divně a blbě, nesvá, špinavá, prostě nic moc. Odebíráme se do mučírny. Je to větší místnost, kde se nachází mimo jiné kříž, gynekologické křeslo, klec, dvě postele, jedna na přivázání a druhá nejenom na přivázání a taky kláda a spousta dalších „zajímavých“ věcí …

            Svlékám se a Pán mi podává podprsenku, koupací čepici, podkolenky, vše z latexu, oblékám se a moc se stydím. Následně mě přivazuje ke gynekologickému křeslu a začíná si se mnou hrát, dává mi různé masky, ruce mám samozřejmě v oněch balónkových rukavicích, jen chybí třeba ještě obojek... Dráždí mě, nechci tentokrát psát podrobně, co se mnou dělá, ale ty pocity.... Jsem úplně bezmocná, stydím se za „nehygienu“ a zároveň jsem z toho maximálně vzrušená, prostě ponížená ne na 200, ale na 500 procent. Ani jsem netušila, jak se to tentokrát mému Pánovi fakt povede docílit toho pocitu ponížení a to ještě nebylo zdaleka všechno.

            Při hrátkách pak na chvíli vypadl el. proud, což zdramatizovalo situaci a nahnalo mi  ještě větší strach, ale po chvilce zase začalo světlo svítit a je mi líp. Pán mi pak nasazuje různé masky, v mučírně je poměrně hodně teplo a tak se hodně potím, občas něco zběžně zahlédnu, při výměně masek, ale jsou to spíše „záblesky“ a kraťoučké okamžiky. Při tomto vyměňování masek mě dráždí rukou v latexové rukavici na přirození, stimuluje klitoris i uvnitř pochvy. Za okamžik u nosu cítím odér svého tři dny nemytého přirození. Snažím se uhnout z dosahu, ale Pán mi pevně drží hlavu. Toto je mně maximálně nepříjemné, ale pravé ponížení přijde, když mi Pán své prsty rovnou z mé kundičky zasune do úst. Zpočátku se mi daří bránit se, i když musím dýchat nosem a cítím ten zápach, ale ústa zůstávají zavřená. Pak ale když mi zacpe nos a musím ústa otevřít, abych se nadechla - ty prsty s mými nejen milostnými šťávami nakonec stejně skončí v mých ústech a musím je na příkaz Pána olízat. Je mi špatně a jsem hrozně ponížená.

            Opět mám stejný pocit jako v první lekci a cítím jak má nade mnou obrovskou moc, jak vlastně ani nejsem schopná mu jakkoli účinně odporovat ...  Odvádí mě do klády a tam  připoutá, hraje si se mnou, hladí mě, dotýká se citlivých míst. Stojím v předklonu a z této nepřirozené polohy mě bolí nohy. Navíc udržet se na nich mi dělá problém, když se mi samým vzrušením podlamují kolena. Potom mě obléká do několika kombinéz a navíc mi přidává další latexové vrstvy v podobě latexových vaků. Nakonec mi nasazuje masku, kterou nafukuje a já cítím, jak mi nafouknutá vnitřní vrstva masky tlačí na obličej a nakonec ztrácím přehled o okolí se – nevidím, neslyším a jako bych neměla žádný ze smyslů, na které jsem zvyklá. Jsem absolutně v rukou svého pána, plně mu v tu chvíli náležím, jsem totálně bezmocná. Ale zjišťuji, že ač mě to, co se mnou Pán provádí, ponižuje, tak se mi ten pocit líbí, nesmírně mě vzrušuje. Takto bych vydržela i několik hodin a proto jsem zklamaná, když mi Pán masku sundá. Ale zároveň chci vědět, co přijde dál …. Jsem opět maximálně vzrušená a čekám ….

            V tom vyměňuje nafukovací masku za jinou - na regulování dýchání. Jsem v latexovém pytli, spoutaná tak pevně, že se nemohu pohnout ... dál si se mnou hraje, mám pocit že to trvá vše pár minut, ale jsou to hodiny. Najednou mi Pán dává na vědomí, že za chvilku budeme končit. Připoutává mě zpět do gynekologického křesla, chvíli mu kouřím, pak si chvíli se mnou hraje. Následně sklopí opěradlo křesla a já jsem v „pololehu“, víc ležím než sedím, sundá mi masku a na hlavě mi zůstane jen maska s otevřeným obličejem. … hladí mě … a v tom, abych nemohla hlavou ucuknout hlavou, tak mi ji pevně uchopí za bradu, přidrží a zničehonic mi začne roztírat své sperma po obličeji a na to mi nasadí ještě jednu masku. Mám zavřené oči, aby to neštípalo, ctím to aroma semene a z pocitu, co mám rozetřené na obličeji je mi zle. Větší ponížení jsem snad nemohla ani zažít. Takhle nečekaně a bez přípravy. Bylo to ponižující a nepříjemné, ale o to víc jako úleva zapůsobilo, když mi Pán dovolí jít se do koupelny vykoupat. Po zákazu hygieny, v igelitových kalhotkách, i prožitých hodinách v „latexovém obalu“ mám pocit, že jsem se snad ještě nikdy do sprchy takhle netěšila.

             Ale už se těším na další lekci. Doufám, že mě Pán pro tentokrát ušetří zákazu hygieny, Nicméně to musím nechat na něm. Tentokrát nebudu vědět vůbec nic ....jen bych moc chtěla mít tu nafukovací masku a být zavřená třeba v tom vaku aspoň dvě hodiny, být trápená s tím, že by mi třeba běžel vibrátor na plné pecky. Zatím jsem ještě nezažila, jaké je to mít tak moc orgasmů až člověk chce prosit, že už dost a přitom nemůže mluvit…

            Je toho hrozně moc, co bych chtěla zkusit, ale nechám se překvapit, co můj Pán vymyslí….

 
  

ZPĚT

© LteX 2006        Poslední aktualizace: 21.04.2008