Inzerát

        ... seděl jsem u televize, bylo nějak kolem osmé hodiny večer, když zazvonil telefon. Zvedl jsem s sluchátko a na druhém konci linky se ozval ženský hlas: "Dobrý večer, vy jste si dával inzerát na internet?". Odpověděl jsem, že ano .... A tím vlastně všechno začalo.

        Nedávno jsem "jen tak cvičně" vložil inzerát do jedné seznamky na internetu, že hledám dívku pro gumové sexuální hrátky atd. Ani jsem nepočítal s tím, že by se někdo mohl ozvat, ale nakonec moje snaha měla přece jen úspěch. Domluvili jsme se s onou dámou, že se sejdeme o víkendu a celý ho prožijeme "v zajetí latexu a gumy". Všechno mělo probíhat na mé chalupě, kde nás nikdo nebude rušit.

        V pátek odpoledne jsem již netrpělivě očekával příjezd Evy - tak se ta dívka jmenovala. Ozval se zvonek... Když jsem otevřel dveře, tak jsem ji poprvé spatřil. Byla nádherná, nějak podobně jsem si ji představoval. Dlouhovlasá brunetka, modré oči, vyšší štíhlé postavy. Hluboký výstřih a minisukně dávaly vyniknout jejím půvabům. V tu chvíli jsem ji už viděl v gumové kombinéze ... "Dobrý den, já jsem Eva", vyrušilo mě z mého snění. Také jsem se představil a zkusil jsem navrhnout tykání - přijala. Pozval jsem ji dál a trochu jsme probrali náš nastávající víkend. V podvečer jsme byli už na chalupě. Vše "potřebné" jsme nanosili dovnitř. Dalo to docela práci, protože moje sbírka gumových oděvů a pomůcek je značně obsáhlá a také Eva si s sebou něco přivezla. Po základních provozních úkonech v chalupě jsme se rozhodli, že "jdeme do toho"!

        Domluvili jsme se, že ze sebe gumu prostě o víkendu nesvlékneme. Pohovořili jsme si samozřejmě o základních pravidlech a mezích při našich vzrušujících hrátkách, aby náhodou někdo nepřišel k úhoně.

        Pak už jsem se začal převlékat do svého "úboru", který se skládal z latexového body, transparentní latexové kombinézy, černých gumových punčoch, rukavic, a na hlavu jsem si nasadil dvě černé kukly s otvory pro oči, nos a ústa. Evě jsem řekl, že si ji obléknu sám, tak zatím, co si na sebe natahoval tu gumovou nádheru, trpělivě čekala. Už při prvním kontaktu s tím skvělým materiálem jsem cítil nával vzrušení. Evu jsem pak postupně oblékl podobně jako sebe, jen s tím rozdílem, že měla navíc dvě podprsenky, podvazkový pás a gumové kalhotky. V té gumě vypadala přímo úchvatně. Když jsem jí nasazoval kuklu, měla silně zrychlený dech - s tím vzrušením na tom byla podobně, jako já. Následně jsme všechny lůžkoviny potáhli gumovými povlaky a na postel jsme dali gumové prostěradlo. Ve svých oblečcích jsme se brzy začali skvěle potit. Za chvilku už jsme mazlili obaleni neprodyšnou gumou. Její prsa byla doslova nacpaná v gumové podprsence. Když jsem rozepnul zip v rozkroku její kombinézy ucítil jsem, jak se mísily vůně jejího pohlaví, potu a gumy. Chvíli jsem si jazykem pohrával s jejím poštěváčkem a přímo hltal to aroma. Už jsem to nevydržel a vnikl jsem tvrdě do ní. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. U nás obou byl velmi intenzívní - nemělo to daleko k "výbuchu". Naše zpocená těla, uvězněná v gumě, se vzájemně proplétala. Bylo to úžasné ...

        Po odeznění "příjemné únavy" jsme si každý oblékli kalhotky s připojenou kuklou, zaujali polohu 69 a natáhli si zmíněné kukly na hlavu. Tím jsme byli pevně spojeni jeden s druhým. Zabořil jsem se do její jeskyňky a začal ji dráždit jazykem. Nemohl jsem se jí nabažit. Eva mezitím kouřila můj kolík. Měl jsem pocit, že ze mě vysaje úplně všechno. Po chvilce jsem cítil, že s ní začíná "cvičit" mohutné vyvrcholení. Za několik okamžiků "to" na mě přišlo taky. Eva polykala přívaly semene a podle reakce jí to vůbec nevadilo. Olízala mně ocas do posledního místečka. Usnuli jsme, každý s hlavou toho druhého mezi nohama. Probudilo mě až její opětovné dráždění hlavičky mého penisu ... a opakovala se předchozí "akce".

        Potom jsme osvobodili své hlavy z kukel a kalhotky jsme zatím odložili. Načež jsem přinesl černý latexový spací vak s kuklou a hodil ho na postel. Evě netrvalo dlouho, aby můj záměr  pochopila a chtěla si do vaku zalézt. Ještě jsem však věc zpestřil tím, že jsem Evu pevně spoutal gumovými popruhy, do úst jsem jí vsunul gumový roubík ve tvaru penisu a na hlavu nasadil celohlavovou plynovou masku s dlouhou dýchací hadicí. Pak jsem jí pomohl vlézt do vaku, přes hlavu jsem přetáhl kuklu, vyvedl jsem dýchací hadici ven z vaku a ten jsem vzadu zipem zapnul. Následně jsem ještě na několika místech omotal dalšími gumovými popruhy a potom už jsem jen kochal pohledem na tu "gumovou mumii". Byla skvělá. Já se si též vzal stejnou masku, lehl si k ní a začal ji hladit na prsou a na kundičce. Její dech, unikající z hadice, se podstatně zrychlil. Bylo to nejen stoupajícím vzrušením, ale také se v několika vrstvách gumy silně potila. Rozepnul jsem krátký zip na přední straně vaku, který byl vytvořen pro volný přístup k rozkroku "mumie". Rozepnul jsem i zip její kombinézy a chvíli ji zpracovával jazykem. Začala sebou házet ze strany na stranu, jak ji to rozpalovalo. Ale jinak se díky pevnému sevření gumovými popruhy moc hýbat nemohla. V kombinéze bylo slyšet "šplouchání" potu a ten občas i vystříknul ven. Když už Eva byla abnormálně "rozdělaná", tak jsem ho zasunul do její pochvy. Nádherně jsem se udělal. Z masky se též po chvíli ozývaly silné vzdechy přidušené roubíkem a prudké oddychování. Byla v extázi. Pak už jsem jenom stačil zapnout její kombinézu a spací vak a usnul jsem, totálně vyčerpán, "spánkem spravedlivých".

... pokračování ...???

 

ZPĚT

© LteX 2006        Poslední aktualizace: 12.12.2006