Úvod

Novinky

Povídky

Fotogalerie

Návštěvní kniha

Kontakt

Odkazy

 

 

TOPlist

 

              

Úvodní slovo resp. „Kdo jsem“…

Zde na svých „latexových“ stránkách vítám všechny spřízněné dušičky. Jsem obyčejný chlap, mám 44 let a jsem z Východních Čech. Jsem ženatý, mám výbornou rodinu. Takže žiji běžným životem...

... až na to, že můj život je obohacen o jednu "drobnost" - „kladný vztah ke gumě a latexu“. Líbí se mi a vzrušují mě latexové oděvy a pomůcky. Fascinuje mě přiléhavost, pružnost a neprodyšnost tohoto materiálu. Veškeré erotické a sexuální praktiky ve spojení s tímto materiálem nabývají úplně jiného rozměru. Gumové bondáže, absolutní znehybnění v gumě, regulované dýchání a breathplay pomocí různých masek, hadic, facesitting, postupné přidávání gumových vrstev, dráždění a sex v latexu nebo už jen pobyt v gumě je něčím úžasným.

Když se obléknu do latexové kombinézy a natáhnu si latexové ponožky, rukavice a nějakou kuklu, vlezu si do černého gumového bondážního vaku  – jsem najednou v jiném světě. Ve světě fantazie, kde mohu být, čím chci já. Gumovou hračkou, gumovou sochou bez tváře, bez výrazu. Je to velice intenzívní a vzrušující pocit, když vás ten úžasný obal, tato "druhá kůže" stáhne a uvězní uvnitř. Zasvěcenci určitě ví, o čem hovořím a ti, kteří to ještě nezkusili, ale již navštívili mé stránky – třeba to také jednou zažijí a poznají ten samý pocit "in natura".

Sám jsem prožil a občas ještě prožívám různá setkání a akce v podobě gumových terapií, latexových výcviků, a dresscode večírků, na kterých plně využívám svoji latexovou sbírku (kombinézy, obyčejné i speciální masky, kukly, celotělové bondážní mumie, ale i latexové oblečení klasického střihu a též spoustu dalších pomůcek a doplňků). Postupem času jsem značně obměnil a zredukoval svoji latexovou kolekci. Dá se říct, že mi zůstaly nejpoužívanější, nejoblíbenější a speciální propriety.

Společně se spoustou stejně zaměřených lidí jsem měl nebo, s některými mám i dál, možnost užívat si své latexové sny a představy. Za vše, co můžete vidět zde v mých galeriích, vděčím i jim. Za to, že mi pomohli myšlenky a fantazie více či méně přeměnit na realitu.

Obzvlášť chci poděkovat Lady Aradii, ke které mě váže hlavně přátelství k k člověku jako takovému, člověku, který mi poradil a pomohl. A samozřejmě nás v neposlední řadě spojuje záliba v  latexu ...

Díky ní během jsem se naučil realizovat i "výchovu" gumových subinek (občas i subíků) - a mohu se pohybovat i v pozici dominantní. Zde naplno využívám podpory, rady a "tématického vedení" Lady Aradie, jež je mojí učitelkou a vzorem. Zároveň se při lekcích opírám o mé veškeré submisivní zážitky a zkušenosti.

Nicméně - i nadále jsem schopen si 100% užít i svůj submisivní kousek svého nitra - ten mi zůstal uvnitř zakódován z mých začátků, a to již více než 22 let.

Výše uvedenými zmínkami o přátelích, zážitcích, aktivitách a též mojí latexové kolekci chci jen poukázat na to, že tyto stránky nejsou jen fantazií, ale jsou podloženy realitou a skutečnými zážitky. Každopádně ti, kteří mě znají buď osobně nebo třeba jenom přes internet, to určitě mohou potvrdit.

Tento web byl vytvořen z toho důvodu, abych nemusel stále umísťovat své fotografie na nějaké cizí stránky. Takže je pravděpodobné, že už jste moje galerie nebo povídky někde jinde na internetu zaregistrovali. Tento web vznikl už v roce 2006 za pomoci mojí manželky, které bych chtěl také tímto poděkovat za spolupráci. A tak tyto stránky jsou vám nyní plně k dispozici.

Jak jsem změnil nick ...

Na základě návštěvy Fetish Grand Prix v Brně (7.11.2009) došlo k jisté změně v mém "nicku". A to po rozhovoru s jednou velmi významnou návštěvnicí párty (Majky) - zasvěcení znají. Zkrátka jsem jí vysvětloval, jak že se moje latexové jméno píše a vyslovuje. Ona mi skoro obratem navrhla, jestli nechci jméno trošičku pozměnit a obohatit. Cituji Majky: "Když tedy "L" tex - proč to nevyslovovat třeba s nádechem francouzštiny L´tex - zní to tak vznešeně, a přidat k tomu například markýz .... co říkáš? "Markýz L´tex" ...." Musím se přiznat, že mě to ihned maximálně oslovilo. Takže tímto, Majky, moc děkuji a vlastně i ostatním na FGP - protože díky nim vzniklo velmi inspirativní prostředí, které se takto projevilo. Proto tedy ta změna v úvodním obrázku a malých ikonkách v každém odkazu z menu. A co tomu říkáte vy?

… takže ještě jednou - vítejte v mém "lesklém, pružném, neprodyšném a nádherném" světě latexu a gumy …

 

 

© LteX 2006        Poslední aktualizace: 25.11.2018